Dąbrowa Górnicza

Strona główna » Blog » Dąbrowa Górnicza

 

Usuwanie filtra cząstek stałych to nie kwestia mody, czy konsumenckiej przebiegłości, ale realna szansa na zwiększenie komfortu jazdy oraz uniknięcia kosztownych napraw. Filtry te miały z założenia dożywotnią trwałość. W praktyce okazało się jednak, że po ok. 100-150 000 km często ulegają awarii. Przyczyniają się do tego inne usterki osprzętu silnika, które mają negatywny wpływ na żywotność DFP-u.

09.05.2016

Cena gazu na stacjach benzynowych kusi swoim niskim poziomem. Jeszcze parę lat temu, instalacja LPG pojawiała się głównie w silnikach benzynowych. Obecnie można ją także montować do diesli. Jeżeli Dąbrowa Górnicza jest Twoim miejscem zamieszkania i nosisz się z myślą o montażu instalacji gazowej, to zapraszamy do Grand Service. Pełen profesjonalizm i obszerna wiedza naszych mechaników pozwolą Ci szybko i sprawnie wyposażyć pojazd w tańszą formę napędu.

28.04.2016

Dobry elektromechanik samochodowy jest prawie tak samo cenny, jak dobry lekarz. W dzisiejszych, szybkich czasach, sprawny oraz niezawodny samochód to podstawa codziennego funkcjonowania. Dojazdy do pracy, odwożenie dzieci do szkoły, zakupy, rozrywka i sprawy urzędowe – aby sprostać wszystkim wymaganiom potrzebujesz samochodu, który Cię nie zawiedzie. Dąbowa Górnicza bądź okolice to Twoje miejsce zamieszkania? Elektromechanika samochodowa, oferowana przez Grand Service, sprosta Twoim oczekiwaniom.

21.04.2016

Dbasz o swój samochód? Lubisz dynamiczna jazdę? Cenisz profesjonalne usługi? Zapraszamy na chip tuning do Grand Service – tutaj Twój pojazd zyska zupełnie nowe wcielenie. Obsługujemy Klientów z regionu Dąbrowa Górnicza, Częstochowa, Katowice oraz wszystkich tych, którzy doceniają najwyższą jakość usług warsztatowych.

11.04.2016