Myszków

Strona główna » Blog » Myszków

 

Poszukujesz rzetelnego serwisu samochodowego, który będzie posiadał w ofercie usuwanie filtra cząstek stałych? Zapraszamy do Grand Service. Doskonale wyposażone zaplecze techniczno-diagnostyczne, doświadczeni pracownicy oraz wysoka kultura pracy to atuty, które powodują, że jesteśmy liderami branży w rejonie Myszkowa i okolic.

10.05.2016

O czym należy pamiętać, szukając wiarygodnego oraz profesjonalnego warsztatu samochodowego, zajmującego się montażem instalacji gazowych? Staranność wykonania prac oparta na odpowiedniej wiedzy technicznej, to połowa sukcesu.

29.04.2016

Jeździsz od warsztatu do warsztatu? Masz już dość ciągłych napraw, które nie przynoszą satysfakcjonującego rezultatu? Poszukujesz solidnego i dobrze zorganizowanego elektromechanika, który zadba o Twoje cacko? Zapraszamy do Grand Service – z nami odkryjesz nowy poziom jakości obsługi.

22.04.2016

Przeprowadzany przez nasz warsztat chip tuning dla mieszkańców Myszkowa to w pełni profesjonalna, bezpieczna i trwała usługa, pozwalająca na odkrycie zupełnie nowych właściwości Twojego pojazdu. Posiadamy doskonale wyposażony warsztat, z hamownią i niezbędnym zaopatrzeniem elektronicznym oraz doświadczonych pracowników, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje i są zaangażowani w wykonywane zadania.

 

14.04.2016