BRC SEQUENT ALBA

Strona główna » Cennik LPG » BRC SEQUENT ALBA

Cena:

Instalacja gazowa BRC Sequent Alba 32 to ekonomiczny odpowiednik uznanego na polskim rynku modelu SQ 24.11. Jest to system wtrysku gazu w fazie lotnej mający zastosowanie w samochodach 3 i 4-cylindrowych wyposażonych w sekwencyjny wtrysk benzyny. Do zestawu dołączony jest sterownik gazowy Sequent 32 z 16-bitowym mikroprocesorem o szybkości 32 MHz. Zbiera on sygnały z poszczególnych czujników i ustala optymalny skład mieszanki chemicznej wędrującej do cylindrów - w zależności od aktualnego zapotrzebowania silnika samochodu.

To, co łączy system BRC z jego pierwowzorem to spójny zestaw komponentów oraz prostota montażu i programowania. Główną cechą różniącą obie instalacje jest listwa wtryskowa. W BRC Sequent Alba 32 została ona uproszczona, dzięki czemu wtryskiwacze można regenerować pojedynczo i wymieniać tylko te elementy, które zużyły się mechanicznie.
Instalacja BRC Sequent Alba spełnia normy emisji spalin Euro 4 i Euro 5. Więcej informacji na temat marki BRC mogą Państwo znaleźć klikając tutaj.

OPIS ZESTAWU:

 1. Elektronika – BRC SEQUENT 32.
 2. Listwa wtryskowa – BRC ALBA.
 3. Reduktor – BRC GENIUS MB.
 4. Wielozawór – BRC.
 5. Zbiornik w miejsce koła zapasowego bądź walcowy do 55l.
 6. Pokrowiec na koło zapasowe.
 7. Instalacja konfigurowana na hamowni podwoziowej 4x4 V-tech, co zapewnia bardzo precyzyjne zestrojenie instalacji gazowej
  z układem benzynowym, tak aby parametry pracy i osiągi na gazie były niemal identyczne jak na benzynie.
 8. Pomiar mocy silnika na benzynie i na gazie za jedyne 99 zł. Klient otrzymuje kolorowy wydruk z parametrami silnika.
 9. Przeglądy gwarancyjne co 15 tys. km (inne instalacje co 10 tys. km).
 10. Faktura na części i usługę – na pełną kwotę, jaką Państwo płacą.
 11. Gwarancja - 2 lata.
 12. Możliwość ubezpieczenia samochodów nowych i w okresie gwarancyjnym - od ograniczenia gwarancji producenta w związku z montażem instalacji LPG.

*Wyszczególnione powyżej elementy zestawu są dedykowane dla samochodów o mocy do 150 KM.

Wszystkie elementy pochodzą od jednego producenta (to nie składak, w razie niesprawności element wymieniany jest na nowy a nie naprawiany). Gotowość do pracy w każdych, nawet najbardziej extremalnych warunkach potwierdza obecność  instalacji BRC w autach wyścigowych - puchar BRC Green Hybrid Cup, a także rajdowych. Instalacje BRC są montowane w fabrycznie nowych samochodach bez utraty gwarancji producenta. Podsumowując marka BRC to nr 1 na świecie wsród producentów samochodowych systemów gazowych.
Dodatkowe informacje Powrót

Dobierz instalację gazową do swojego auta