Częstochowa

Strona główna » Blog » Częstochowa

 

Nowe pojazdy są coraz bardziej skomplikowane pod względem mechanicznym, a do tego naszpikowane są elektroniką, której naprawy wymagają odpowiedniego wyposażenia oraz specjalistycznej wiedzy. Jeśli myślisz więc, że nie ma serwisu, który jest w stanie dokonać niemal wszystkich napraw w Twoim samochodzie, zajrzyj do Grand Service niedaleko Częstochowy. Zdiagnozujemy i naprawimy Twój samochód kompleksowo i profesjonalnie.

22.06.2018

Pomimo spalania na trasie sadzy gromadzącej się w filtrach DPF/FAP, samochody i tak przejawiają pewne problemy. Zastanawiać się można, dlaczego fabryczne spalanie zanieczyszczeń pomimo wszystko wpływa na jazdę, a czasem nawet prowadzi do awarii samochodu? Technologia stale się rozwija, a użytkownicy aut głównie z silnikami wysokoprężnymi niezmiennie mają te same problemy. Czemu fabryczna regeneracja filtrów DPF/FAP jest niewystarczająca wyjaśnią nasi mechanicy z Częstochowy.

11.05.2018

Instalacje LPG są obecnie coraz lepiej dopracowane i oferują niezawodność na wysokim poziomie. O ich licznych zaletach nie trzeba nikogo przekonywać:

16.02.2016

Chciałbyś jeździć wydajniej, energiczniej i bezpieczniej? Chip tuning pozwoli Ci odkryć nowe możliwości, jakie drzemią w Twoim samochodzie. Prawidłowo i profesjonalnie przeprowadzone zwiększenie mocy silnika pozwoli uzyskać jeszcze większą radość z jazdy. Mieszkasz w Częstochowie bądź okolicach? Zapraszamy do Grand Service, gdzie oferujemy usługi na najwyższym poziomie.

16.02.2016