Dąbrowa Górnicza

Strona główna » Blog » Dąbrowa Górnicza

 

W samochodach z silnikiem diesla bardzo ważne jest zapobieganie zapchaniu się filtra DPF/FAP oraz czyszczenie katalizatora. Niejeden kierowca na co dzień nie korzysta z samochodu w taki sposób, by zainicjować fabryczne spalanie sadzy w filtrze, co generuje różne problemy. Wielu innych samodzielnie przeprowadza czyszczenie filtra DPF/FAP bez pomocy mechanika. Poniżej nasi fachowcy z Dąbrowy Górniczej wyjaśniają jak to zrobić.

11.05.2018

Usuwanie filtra cząstek stałych to nie kwestia mody, czy konsumenckiej przebiegłości, ale realna szansa na zwiększenie komfortu jazdy oraz uniknięcia kosztownych napraw. Filtry te miały z założenia dożywotnią trwałość. W praktyce okazało się jednak, że po ok. 100-150 000 km często ulegają awarii. Przyczyniają się do tego inne usterki osprzętu silnika, które mają negatywny wpływ na żywotność DFP-u.

09.05.2016

Cena gazu na stacjach benzynowych kusi swoim niskim poziomem. Jeszcze parę lat temu, instalacja LPG pojawiała się głównie w silnikach benzynowych. Obecnie można ją także montować do diesli. Jeżeli Dąbrowa Górnicza jest Twoim miejscem zamieszkania i nosisz się z myślą o montażu instalacji gazowej, to zapraszamy do Grand Service. Pełen profesjonalizm i obszerna wiedza naszych mechaników pozwolą Ci szybko i sprawnie wyposażyć pojazd w tańszą formę napędu.

28.04.2016

Dobry elektromechanik samochodowy jest prawie tak samo cenny, jak dobry lekarz. W dzisiejszych, szybkich czasach, sprawny oraz niezawodny samochód to podstawa codziennego funkcjonowania. Dojazdy do pracy, odwożenie dzieci do szkoły, zakupy, rozrywka i sprawy urzędowe – aby sprostać wszystkim wymaganiom potrzebujesz samochodu, który Cię nie zawiedzie. Dąbowa Górnicza bądź okolice to Twoje miejsce zamieszkania? Elektromechanika samochodowa, oferowana przez Grand Service, sprosta Twoim oczekiwaniom.

21.04.2016

Dbasz o swój samochód? Lubisz dynamiczna jazdę? Cenisz profesjonalne usługi? Zapraszamy na chip tuning do Grand Service – tutaj Twój pojazd zyska zupełnie nowe wcielenie. Obsługujemy Klientów z regionu Dąbrowa Górnicza, Częstochowa, Katowice oraz wszystkich tych, którzy doceniają najwyższą jakość usług warsztatowych.

11.04.2016