Katowice

Strona główna » Blog » Katowice

 

Poszukując dobrego serwisu dla swojego samochodu warto czasem rozejrzeć się poza swoją najbliższą okolicą. Może okazać się, że naprawdę dobry serwis mieści się stosunkowo niedaleko, a jego oferta i jakość oferowanych usług biją na głowę inne pobliskie serwisy.
Warsztat Grand Service z Koziegłów niedaleko Katowic to gwarancja sprawnego samochodu. Oferujemy szeroki wachlarz usług wykonywanych przez wykwalifikowanych mechaników, którzy korzystają z najnowszych zdobyczy technologicznych oraz najlepszych dostępnych części.

13.06.2018

Po pierwsze, filtr DPF/FAP nie ma dożywotniej gwarancji. Po drugie, należy odpowiednio jeździć, by samoczynnie się oczyszczał. Po trzecie, gromadzi się w nim nie tylko wypalana sadza, ale też popiół, którego usunąć w czasie spalania nie można. Już tylko te czynniki, a jest ich więcej, wskazują na fakt, iż nawet właściwa eksploatacja auta nie uchroni nas przed wizytą w warsztacie. Regeneracja filtra cząstek stałych musi odbywać się cyklicznie, a jak przebiega opowie nasz pracownik z Katowic.

11.05.2018

Chipowanie auta staje się coraz bardziej popularne, gdyż wśród kierowców wzrasta świadomość ukrytych możliwości, jakie tkwią w ich pojazdach. Zależy Ci na bezpiecznym i solidnym zwiększeniu mocy silnika?

16.02.2016