Lubliniec

Strona główna » Blog » Lubliniec

 

Regeneracja lub czyszczenie filtra cząstek stałych jest koniecznością w samochodach z silnikiem wysokoprężnym. Proces ten odbywa się automatycznie, lecz zazwyczaj trzeba go wspomagać dodatkowymi działaniami – czyszczeniem ręcznym, wypalaniem w warsztacie, myciem filtrów etc. Alternatywą dla tych czynności jest usunięcie filtra. W tym artykule nasz mechanik z Lublińca wyjaśni zalety i wady obu metod radzenia sobie z filtrem DPF/FAP.

11.05.2018

Grand Service to profesjonalny warsztat samochodowy z doświadczonymi pracownikami, którzy posiadają rozległą wiedzę. Świadczy on zróżnicowane usługi z usuwaniem filtra cząstek stałych włącznie. Swoją ofertę dedykuje zwłaszcza Klientom zamieszkującym Lubliniec, Częstochowę i okolice.

11.05.2016

Liczne kontrowersje, jakie generuje spór o zasadność montażu instalacji gazowych, są powodowane niewiedzą na temat najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Tego typu modyfikacje stają się coraz doskonalsze. Instalacje gazowe BRC, czy STAG to liderzy w zakresie jakości i trwałości. Pozwalają one na zachowanie silnika w należytej kondycji, a nawet przedłużenie jego żywotności. Jak to możliwe?

04.05.2016

Regularnie chodzisz do dentysty? Sprawdzasz jakość instalacji w domu? Dbasz o swojego psa, zabierając go na cykliczne wizyty weterynaryjne? Z samochodem powinieneś postępować tak samo, by służył Ci niezawodnie przez jak najdłuższy czas. Dla Klientów zamieszkujących Lubliniec i okolice mamy atrakcyjną ofertę wszechstronnej elektromechaniki samochodowej, wykonywanej przez profesjonalną kadrę, w nowocześnie wyposażonym warsztacie Grand Service.

25.04.2016

Poszukujesz warsztatu, który będzie obsługiwany przez profesjonalistów, wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt? Szukasz wiarygodnego miejsca, gdzie można przeprowadzić chipowanie auta? Mieszkasz w Lublińcu bądź okolicach? Zapraszamy do Grand Service – tu  zrealizujemy Twoje motoryzacyjne marzenia w sposób szybki, sprawny i kompleksowy.

15.04.2016