Zawiercie

Strona główna » Blog » Zawiercie

 

Filtry DPF/FAP, jak wszystkie podzespoły samochodu, posiadają swoją żywotność. Obliczona jest ona na mniej więcej 150 tysięcy przejechanych kilometrów. Teoretycznie samochód powinien ujechać więcej, lecz w praktyce jest inaczej. Po tym okresie czasu filtry zazwyczaj wymagają generalnego remontu, a czasem wymiany. Pojawia się tu więc ważne pytanie: czy częsta regeneracja filtra cząstek stałych – jego czyszczenie, wpływa na wzrost żywotności filtra? Odpowiedzi udziela nasz warsztat z Zawiercia.

11.05.2018

Do korzyści płynących z usunięcia filtra DPF nie trzeba nikogo przekonywać. Ważne jest tylko, by zlecić to profesjonalnemu warsztatowi samochodowemu, który wykona prace sprawnie oraz rzetelnie. Z racji licznych ograniczeń, jakie wprowadzają niedopracowane konstrukcje z filtrami cząstek stałych, kierowcy często decydują się na ich demontaż. Jeżeli zamieszkujesz Zawiercie bądź okolice, to zapraszamy do Grand Service, gdzie pozbędziemy się DPF-u w sposób zapewniający bezpieczeństwo Twojemu samochodowi.

06.05.2016

Instalacje LPG cieszą się niesłabnąca popularnością, szczególnie wśród osób, które intensywnie eksploatują swoje pojazdy. Jednak każdy, kto miał styczność z tego typu rozwiązaniem, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak duże znaczenie ma jakość instalacji oraz prawidłowe skonfigurowanie jej sterowników z resztą oprogramowania pojazdu.

Dlatego, jeżeli decydujesz się na montaż LPG, postaw na sprawdzony i godny zaufania warsztat Grand Service. Obsługuje on okolice: Zawiercia, Myszkowa, Częstochowy i okolic, oferując usługi na najwyższym poziomie.

27.04.2016

Masz samochód? Zapewne wcześniej, czy później będzie potrzebny Ci dobry elektromechanik, który pomoże w bieżących naprawach, a ponadto podejmie się realizacji bardziej kompleksowych i generalnych remontów. Grand Service obejmuje swoim zasięgiem Zawiercie oraz bliższe i dalsze okolice, a w pełni profesjonalnym podejściem do tematu obsługi Klienta znacząco wyróżnia się na tle regionalnej konkurencji.

20.04.2016

Chip tuning, wykonany w sposób w pełni profesjonalny, pozwoli Ci na odkrycie nieznanych dotąd właściwości i możliwości posiadanego samochodu. Ważne jest jednak to, by wybierając zakład, któremu powierzysz swoje auto, mieć pewność, że trafia ono we właściwe ręce. Jeżeli poszukujesz oferty w rejonie Zawiercia i okolice, to zapraszamy do skorzystania z kompleksowej obsługi do Grand Service.

11.04.2016