BRC 6 cylindrów

Strona główna » Cennik LPG » BRC (do 258 KM)

Cena: od 4999 zł

W zestawie od 4999 zł:

 1. Elektronika – BRC PLUG & DRIVE.
 2. Listwa wtryskowa – BRC.
 3. Reduktor – GENIUS MAX.
 4. Wielozawór – BRC.
 5. Standardowy zbiornik w miejsce koła zapasowego, bądź walcowy do 55 l.
 6. Pokrowiec na koło zapasowe.
 7. Pomiar mocy silnika na benzynie i na gazie za jedyne 99 zł. Klient otrzymuje kolorowy wydruk z parametrami silnika.
 8. Przeglądy gwarancyjne co 15 tys. km (inne instalacje (z wyjątkiem Zavolli) co 10 tys. km).
 9. Faktura na części i usługę – na pełną kwotę, jaką Państwo płacą.
 10. Gwarancja - 2 lata.
 11. Możliwość wykupienia polisy ubezpieczeniowej dla aut nowych i na gwarancji - rekompensata ograniczenia gwarancji producenckiej.

*Wyszczególnione powyżej elementy zestawu są dedykowane dla samochodów o mocy do 258 KM.

Istnieje możliwość zmiany konfiguracji zestawu według życzenia klienta!!!

Wszystkie elementy pochodzą od jednego producenta (to nie składak, w razie niesprawności element wymieniany jest na nowy a nie naprawiany). Gotowość do pracy w każdych, nawet najbardziej extremalnych warunkach potwierdza obecność instalacji BRC w autach wyścigowych - puchar BRC Green Hybrid Cup, a także rajdowych. Instalacje BRC są montowane w fabrycznie nowych samochodach bez utraty gwarancji producenta. Podsumowując marka BRC to nr 1 na świecie wsród producentów samochodowych systemów gazowych.

Instalacja kalibrowana jest na hamowni podwoziowej 4x4 co umożliwia nam skorzystanie z wielu urządzeń stacjonarnych pomocnych w precyzyjnej regulacji charakterystyki mapy gazowej takich jak analizator spalin czy sonda szerokopasmowa AFR itp. Technik wykorzystując hamownię ma możliwość skupienia się na danych parametrach, a nie na jeździe samochodem drogą co wpływa bezpośrednio na  jakość usługi.

 

Na bazie podzespołów rodziny systemów SEQUENT powstał nowatorski system BRC PLUG & DRIVE. To instalacja gazowa przeznaczona do samochodów z wielopunktowym wtryskiem benzyny. Gaz używany podczas pracy jednostki ma postać lotną. W BRC PLUG & DRIVE występują następujące strategie pracy systemu:

 • praca na zimnym silniku,
 • przyspieszenie,
 • zwalnianie,
 • praca w pełnym obciążeniu.

Centrala gazowa BRC PLUG & DRIVE zapewnia wiele udogodnień kierowcy samochodu z autogazem. Jej sprawna komunikacja z centralą benzynową gwarantuje prawidłową, wydajną pracę systemu. BRC PLUG & DRIVE weryfikuje następujące parametry w samochodzie:

 • masa przepływającego powietrza,
 • temperatura powietrza,
 • temperatura płynu chłodzącego,
 • obroty silnika,
 • adaptacja krótko- i długoterminowa składu mieszanki paliwowej.

W rezultacie centrala gazowa pozwala na bezbłędne sterowanie całym systemem i precyzyjne dawkowanie LPG. O pojawieniu się usterek kierowca jest informowany za pomocą migającej diody na przełączniku MICRO. Błędy są wykrywane na bieżąco, porządkowane według ważności i usuwane. Więcej informacji na temat marki BRC mogą Państwo znaleźć klikając tutaj.

Dodatkowe informacje Powrót

Dobierz instalację gazową do swojego auta