BRC SDI 2.0

Strona główna » Cennik LPG » BRC SDI 2.0

Cena: indywidualnie

W zestawie:

 1. Instalacja gazowa – BRC SDI 2.0.
 2. Listwa wtryskowa – BRC.
 3. Reduktor – BRC Genius MB.
 4. Wielozawór – BRC.
 5. Standardowy zbiornik w miejsce koła zapasowego bądź walcowy do 55 l.
 6. Pokrowiec na koło zapasowe.
 7. Pomiar mocy silnika na benzynie i na gazie za jedyne 99 zł. Klient otrzymuje kolorowy wydruk z parametrami silnika.
 8. Przeglądy gwarancyjne co 15 tys. km (inne instalacje (z wyjątkiem Zavolli) co 10 tys. km).
 9. Faktura na części i usługę – na pełną kwotę, jaką Państwo płacą.
 10. Gwarancja - 2 lata.
 11. Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia dla nowego samochodu z instalacją LPG firmy BRC.

Istnieje możliwość zmiany konfiguracji zestawu według życzenia klienta!!!

Wszystkie elementy pochodzą od jednego producenta (to nie składak, w razie niesprawności element wymieniany jest na nowy a nie naprawiany). Gotowość do pracy w każdych, nawet najbardziej extremalnych warunkach potwierdza obecność  instalacji BRC w autach wyścigowych - puchar BRC Green Hybrid Cup, a także rajdowych. Instalacje BRC są montowane w fabrycznie nowych samochodach bez utraty gwarancji producenta. Podsumowując marka BRC to nr 1 na świecie wsród producentów samochodowych systemów gazowych.

Instalacja kalibrowana jest na hamowni podwoziowej 4x4 co umożliwia nam skorzystanie z wielu urządzeń stacjonarnych pomocnych w precyzyjnej regulacji charakterystyki mapy gazowej takich jak analizator spalin czy sonda szerokopasmowa AFR itp. Technik wykorzystując hamownię ma możliwość skupienia się na danych parametrach, a nie na jeździe samochodem drogą co wpływa bezpośrednio na  jakość usługi.

 

Instalacja BRC Sequent Direct Injection 2.0 jest udoskonaleniem systemu sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie lotnej BRC Sequent i BRC Sequent SDI. Układ ten możemy zamontować w autach z silnikiem wolnossącym lub z turbodoładowaniem, zasilanych w oparciu o układ bezpośredniego wtrysku benzyny (np. FSI, GDI).

System BRC Sequent Direct Injection 2.0 został wyposażony w centralę sterującą z emulatorem wtrysku i funkcją okresowego włączania wtryskiwaczy. Dzięki temu wtryskiwacze mają zapewnione chłodzenie i ochronę przed uszkodzeniem.


Programowanie sterownika BRC SDI 2.0 odbywa się w prosty i wygodny sposób - poprzez wgranie gotowej mapy dobranej indywidualnie dla danego modelu silnika. System steruje wszystkimi fazami działania silnika, począwszy od wolnych obrotów, a na pracy w ekstremalnych warunkach skończywszy. W trybie jazdy na LPG silnik zużywa pewną  niewielką ilość benzyny, dokładnie dobraną pod kątem charakteru eksploatacji auta. Więcej informacji na temat marki BRC mogą Państwo znaleźć klikając tutaj.

Dodatkowe informacje Powrót

Dobierz instalację gazową do swojego auta