BRC SDI 2.0

Strona główna » Cennik LPG » BRC SDI 2.0

Cena: indywidualnie

Instalacja BRC Sequent Direct Injection 2.0 jest udoskonaleniem systemu sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie lotnej BRC Sequent i BRC Sequent SDI. Układ ten możemy zamontować w autach z silnikiem wolnossącym lub z turbodoładowaniem, zasilanych w oparciu o układ bezpośredniego wtrysku benzyny (np. FSI, GDI).
System BRC Sequent Direct Injection 2.0 został wyposażony w centralę sterującą z emulatorem wtrysku i funkcją okresowego włączania wtryskiwaczy. Dzięki temu wtryskiwacze mają zapewnione chłodzenie i ochronę przed uszkodzeniem.


Programowanie sterownika BRC SDI 2.0 odbywa się w prosty i wygodny sposób - poprzez wgranie gotowej mapy dobranej indywidualnie dla danego modelu silnika. System steruje wszystkimi fazami działania silnika, począwszy od wolnych obrotów, a na pracy w ekstremalnych warunkach skończywszy. W trybie jazdy na LPG silnik zużywa pewną  niewielką ilość benzyny, dokładnie dobraną pod kątem charakteru eksploatacji auta. Więcej informacji na temat marki BRC mogą Państwo znaleźć klikając tutaj.

OPIS ZESTAWU:

 1. Instalacja gazowa – BRC SDI 2.0.
 2. Listwa wtryskowa – BRC.
 3. Reduktor – BRC Genius MB.
 4. Wielozawór – BRC.
 5. Zbiornik w miejsce koła zapasowego bądź walcowy do 55 l.
 6. Pokrowiec na koło zapasowe.
 7. Instalacja konfigurowana na hamowni podwoziowej 4x4 V-tech, co zapewnia bardzo precyzyjne zestrojenie instalacji gazowej
  z układem benzynowym, tak aby parametry pracy i osiągi na gazie były niemal identyczne jak na benzynie.
 8. Pomiar mocy silnika na benzynie i na gazie za jedyne 99 zł. Klient otrzymuje kolorowy wydruk z parametrami silnika.
 9. Przeglądy gwarancyjne co 15 tys. km (inne instalacje co 10 tys. km).
 10. Faktura na części i usługę – na pełną kwotę, jaką Państwo płacą.
 11. Gwarancja - 2 lata.
 12. Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia dla nowego samochodu z instalacją LPG firmy BRC.

Wszystkie elementy pochodzą od jednego producenta (to nie składak, w razie niesprawności element wymieniany jest na nowy a nie naprawiany). Gotowość do pracy w każdych, nawet najbardziej extremalnych warunkach potwierdza obecność  instalacji BRC w autach wyścigowych - puchar BRC Green Hybrid Cup, a także rajdowych. Instalacje BRC są montowane w fabrycznie nowych samochodach bez utraty gwarancji producenta. Podsumowując marka BRC to nr 1 na świecie wsród producentów samochodowych systemów gazowych.

Dodatkowe informacje Powrót

Dobierz instalację gazową do swojego auta