BRC SEQUENT 32

Strona główna » Cennik LPG » BRC SEQUENT 32

Cena: od 3000 zł

W zestawie od 3000 zł:

 1. Elektronika – BRC SEQUENT 32.
 2. Listwa wtryskowa – BRC IN03.
 3. Reduktor – BRC GENIUS MB.
 4. Wielozawór – BRC.
 5. Standardowy zbiornik w miejsce koła zapasowego bądź walcowy do 55l.
 6. Pokrowiec na koło zapasowe.
 7. Pomiar mocy silnika na benzynie i na gazie za jedyne 99 zł. Klient otrzymuje kolorowy wydruk z parametrami silnika.
 8. Przeglądy gwarancyjne co 15 tys. km (inne instalacje (z wyjątkiem zavolli) co 10 tys. km).
 9. Faktura na części i usługę – na pełną kwotę, jaką Państwo płacą.
 10. Gwarancja - 2 lata.
 11. Dodatkowo - możliwość wykupienia ubezpieczenia dla nowego samochodu z zamontowaną instalacją LPG.

*Wyszczególnione powyżej elementy zestawu są dedykowane dla samochodów o mocy do 150 KM.

Istnieje możliwość zmiany konfiguracji zestawu według życzenia klienta!!!

Wszystkie elementy pochodzą od jednego producenta (to nie składak, w razie niesprawności element wymieniany jest na nowy a nie naprawiany). Gotowość do pracy w każdych, nawet najbardziej extremalnych warunkach potwierdza obecność  instalacji BRC w autach wyścigowych - puchar BRC Green Hybrid Cup, a także rajdowych. Instalacje BRC są montowane w fabrycznie nowych samochodach bez utraty gwarancji producenta. Podsumowując marka BRC to nr 1 na świecie wsród producentów samochodowych systemów gazowych.

 Instalacja kalibrowana jest na hamowni podwoziowej 4x4 co umożliwia nam skorzystanie z wielu urządzeń stacjonarnych pomocnych w precyzyjnej regulacji charakterystyki mapy gazowej takich jak analizator spalin czy sonda szerokopasmowa AFR itp. Technik wykorzystując hamownię ma możliwość skupienia się na danych parametrach, a nie na jeździe samochodem drogą co wpływa bezpośrednio na  jakość usługi.

Sequent 32 to nowoczesny system wtrysku gazu w fazie lotnej przeznaczony do samochodów czterocylindrowych. Jest następcą znanego i cenionego BRC Sequent 24.11. Pozostawiono tu niektóre sprawdzone w poprzedniej wersji rozwiązania, takie jak wtryskiwacze IN03 MY09 oraz reduktory Genius MB z czujnikiem temperatury wody. Innowacją jest nowa centrala gazowa z wbudowanym 16-bitowym mikroprocesorem o szybkości 64 MHz. Szybszy mikroprocesor umożliwia sprawniejszą współpracę z centralą benzynową, dzięki czemu zwiększają się opcje programowania systemu. Sterownik instalacji LPG wyposażono w nową opcję współpracy z systemem OBD samochodu. Dodano też funkcję rozgrzewania wtryskiwaczy przed przełączeniem z benzyny na gaz. Sygnał dźwiękowy sygnalizujący wyczerpanie paliwa gazowego zintegrowano z przełącznikiem rodzaju zasilania, dzięki czemu nie trzeba montować dwóch osobnych urządzeń. Instalacja BRC Sequent 32 może być montowana w samochodach z normą emisji spalin Euro 5 i Euro 6.

Więcej informacji na temat marki BRC mogą Państwo znaleźć klikając tutaj.

Dodatkowe informacje Powrót

Dobierz instalację gazową do swojego auta