BRC SEQUENT ALBA

Strona główna » Cennik LPG » BRC SEQUENT ALBA

Cena: od 2700 zł

W zestawie od 2700 zł:

 1. Elektronika – BRC SEQUENT 32.
 2. Listwa wtryskowa – BRC ALBA.
 3. Reduktor – BRC GENIUS MB.
 4. Wielozawór – BRC.
 5. Standardowy zbiornik w miejsce koła zapasowego bądź walcowy do 55l.
 6. Pokrowiec na koło zapasowe.
 7. Pomiar mocy silnika na benzynie i na gazie za jedyne 99 zł. Klient otrzymuje kolorowy wydruk z parametrami silnika.
 8. Przeglądy gwarancyjne co 15 tys. km (inne instalacje (z wyjątkiem Zavolli) co 10 tys. km).
 9. Faktura na części i usługę – na pełną kwotę, jaką Państwo płacą.
 10. Gwarancja - 2 lata.
 11. Możliwość ubezpieczenia samochodów nowych i w okresie gwarancyjnym - od ograniczenia gwarancji producenta w związku z montażem instalacji LPG.

*Wyszczególnione powyżej elementy zestawu są dedykowane dla samochodów o mocy do 150 KM.

Istnieje możliwość zmiany konfiguracji zestawu według życzenia klienta!!!

Wszystkie elementy pochodzą od jednego producenta (to nie składak, w razie niesprawności element wymieniany jest na nowy a nie naprawiany). Gotowość do pracy w każdych, nawet najbardziej extremalnych warunkach potwierdza obecność  instalacji BRC w autach wyścigowych - puchar BRC Green Hybrid Cup, a także rajdowych. Instalacje BRC są montowane w fabrycznie nowych samochodach bez utraty gwarancji producenta. Podsumowując marka BRC to nr 1 na świecie wsród producentów samochodowych systemów gazowych.
 
Instalacja kalibrowana jest na hamowni podwoziowej 4x4 co umożliwia nam skorzystanie z wielu urządzeń stacjonarnych pomocnych w precyzyjnej regulacji charakterystyki mapy gazowej takich jak analizator spalin czy sonda szerokopasmowa AFR itp. Technik wykorzystując hamownię ma możliwość skupienia się na danych parametrach, a nie na jeździe samochodem drogą co wpływa bezpośrednio na  jakość usługi.
 

Instalacja gazowa BRC Sequent Alba 32 to ekonomiczny odpowiednik uznanego na polskim rynku modelu SQ 24.11. Jest to system wtrysku gazu w fazie lotnej mający zastosowanie w samochodach 3 i 4-cylindrowych wyposażonych w sekwencyjny wtrysk benzyny. Do zestawu dołączony jest sterownik gazowy Sequent 32 z 16-bitowym mikroprocesorem o szybkości 32 MHz. Zbiera on sygnały z poszczególnych czujników i ustala optymalny skład mieszanki chemicznej wędrującej do cylindrów - w zależności od aktualnego zapotrzebowania silnika samochodu.

To, co łączy system BRC z jego pierwowzorem to spójny zestaw komponentów oraz prostota montażu i programowania. Główną cechą różniącą obie instalacje jest listwa wtryskowa. W BRC Sequent Alba 32 została ona uproszczona, dzięki czemu wtryskiwacze można regenerować pojedynczo i wymieniać tylko te elementy, które zużyły się mechanicznie.
Instalacja BRC Sequent Alba spełnia normy emisji spalin Euro 4 i Euro 5. Więcej informacji na temat marki BRC mogą Państwo znaleźć klikając tutaj.

Dodatkowe informacje Powrót

Dobierz instalację gazową do swojego auta