STAG 400 DPI

Strona główna » Cennik LPG » STAG 400 DPI

Cena: indywidualnie

W zestawie:

  1. Elektronika – STAG-400 DPI.
  2. Listwa wtryskowa – AC.
  3. Reduktor – AC.
  4. Wielozawór – Tomasetto.
  5. Standardowy zbiornik w miejsce koła zapasowego bądź walcowy do 55l.
  6. Pokrowiec na koło zapasowe.
  7. Pomiar mocy silnika na benzynie i na gazie za jedyne 99 zł. Klient otrzymuje kolorowy wydruk z parametrami silnika.
  8. Przeglądy gwarancyjne co 10 tys. km.
  9. Faktura na części i usługę – na pełną kwotę, jaką Państwo płacą.
  10. Gwarancja - 2 lata.

*Wyszczególnione powyżej elementy zestawu są dopasowywane odpowiednio do mocy samochodów.

Istnieje możliwość zmiany konfiguracji zestawu według życzenia klienta!!!

Wszystkie elementy pochodzą od jednego producenta (to nie składak, w razie niesprawności element wymieniany jest na nowy a nie naprawiany).

Instalacja kalibrowana jest na hamowni podwoziowej 4x4, co umożliwia skorzystanie z wielu urządzeń stacjonarnych pomocnych w precyzyjnej regulacji charakterystyki mapy gazowej, takich jak analizator spalin czy sonda szerokopasmowa AFR itp. Technik wykorzystując hamownię, ma możliwość skupienia się na danych parametrach, a nie na jeździe samochodem drogą, co wpływa bezpośrednio na  jakość usługi.

 

Stag-400 DPI to instalacja przeznaczona do wybranych modeli samochodów z turbo i z bezpośrednim wtryskiem paliwa od 3 do 8 cylindrów. Sterownik produkowany jest w oparciu o nowoczesną technologię na bazie najwyższej jakości podzespołów elektronicznych. Perfekcyjnie współpracuje z technologią wtrysku bezpośredniego benzyny, wykorzystywaną w nowoczesnych jednostkach benzynowych. Dzięki temu użytkowanie samochodów wyposażonych w silniki z bezpośrednim wtryskiem wraz z instalację gazową STAG-400 DPI jest bardziej ekonomiczne przy zachowaniu dynamiki i komfortu jazdy. Sterownik z wbudowanym adapterem OBDII/EOBD został wyposażony w innowacyjne oprogramowanie z szeregiem użytecznych funkcji zapewniających doskonałą integrację układów zasilania benzynowego i gazowego w celu utrzymania dotychczasowej wartości mocy i momentu obrotowego. Najwyższa jakość wykonania jest gwarancją niezawodności instalacji STAG-400 DPI.

STAG-400 DPI to odpowiedź na potrzeby Klientów, którzy szukają doskonałych jakościowo instalacji LPG do wybranych samochodów z bezpośrednim wtryskiem paliwa.

Więcej informacji na temat marki Stag mogą Państwo znaleźć klikając tutaj.

Dodatkowe informacje Powrót

Dobierz instalację gazową do swojego auta