Chip tuning dla wymagających – Dąbrowa Górnicza i okolice

Strona główna » Blog warsztatu samochodowego » Chip tuning dla wymagających – Dąbrowa Górnicza i okolice

Chip tuning dla wymagających – Dąbrowa Górnicza i okolice

Dbasz o swój samochód? Lubisz dynamiczna jazdę? Cenisz profesjonalne usługi? Zapraszamy na chip tuning do Grand Service – tutaj Twój pojazd zyska zupełnie nowe wcielenie. Obsługujemy Klientów z regionu Dąbrowa Górnicza, Częstochowa, Katowice oraz wszystkich tych, którzy doceniają najwyższą jakość usług warsztatowych.

Czym jest profesjonalny chip tuning?

Najkrócej rzecz ujmując – jest to działanie prowadzące do zwiększenia mocy silnika. Większość dostępnych na rynku silników ma fabrycznie ograniczoną moc. Aby móc wykorzystać pełen potencjał, tkwiący w samochodzie, wystarczy wprowadzić odpowiednie modyfikacje w oprogramowaniu.

Jednakże zabieg ten powinien być wykonany przez specjalistów, w przeciwnym wypadku efekt może okazać się niewystarczająco zadowalający. Jedynie profesjonalny sprzęt, zaplecze techniczne oraz doświadczenie mechanika, pozwolą w bezpieczny i trwały sposób uwolnić skrywaną moc.

Nasz warsztat przeprowadza każdorazowo szczegółową analizę stanu technicznego pojazdu, by mieć pewność, że wprowadzone modyfikacje będą działały na jego korzyść. Efekty prac warsztatowych także są dokładnie sprawdzane. Dzięki temu jesteśmy spokojni o komfort jazdy i bezpieczeństwo naszych Klientów. Ich dobro i zadowolenie, stanowią dla nas podstawowy priorytet.

Chipowanie auta – korzyści z tego płynące

Zwiększenie mocy silnika przekłada się bezpośrednio na osiągi samochodu. Dynamika jazdy daje znacznie więcej przyjemności, a jednocześnie gwarantuje wyższy poziom bezpieczeństwa. Jeżeli zdecydujesz się na wprowadzenie tego typu zmian, to możesz liczyć na nawet 20% przyrost mocy oraz zwiększenie się momentu obrotowego. Dodatkowo zużycie paliwa będzie odczuwalnie niższe.

Zgłoś się do naszego warsztatu, podaj podstawowe dane pojazdu, a uzyskasz szybką odpowiedź, czy chipowanie auta jest możliwe oraz jakich efektów możesz się po nim spodziewać. Dąbrowa Górnicza i okolice to rejon, w którym konkurują ze sobą różne warsztaty, oferujące podobne usługi, ale korzystając z usług Grand Service, będziesz miał pewność najwyższej jakości wykonanych prac.Nasze działania objęte są gwarancją.

11.04.2016