Chip tuning – mieszkańcy Tarnowskich Gór odkrywają swoje auta na nowo

Strona główna » Blog warsztatu samochodowego » Chip tuning – mieszkańcy Tarnowskich Gór odkrywają swoje auta na nowo

Chip tuning – mieszkańcy Tarnowskich Gór odkrywają swoje auta na nowo

Aby Twój samochód stał się zwinny, bezpieczny i palił mniej, wcale nie musisz decydować się na zakup nowego modelu. Zastosuj chip tuning, a zdziwisz się, jaki potencjał drzemie w Twojej dotychczasowej bryce. Klientów zamieszkujących Tarnowskie Góry i okolice zapraszamy na profesjonalne chipowanie auta do Grand Service.

Zwiększenie mocy silnika – po co?

Jeżeli przeprowadzisz zwiększenie mocy silnika, to poprawisz osiągi i zmniejszysz spalanie. Zabieg ten polega na zmianach oprogramowania sterownika silnika tzw. ECU, który decyduje o pracy układu w określonych warunkach. Producenci zabezpieczają się przed nadmierną eksploatacją samochodów w taki sposób, iż ograniczają możliwości ich osiągów. To zachowawcze działalnie skutkuje słabszym momentem obrotowym, mniejszą mocą oraz większym zużyciem paliwa.

Z perspektywy kierowcy jest to nierozsądne rezygnowanie z możliwości, jakie dają samochody. Dlatego chipowanie aut cieszy się tak dużą popularnością. Ważne jednak, by zlecić to profesjonalistom, którzy będą w stanie dobrać parametry w jak najodpowiedniejszy sposób.

Chipowanie auta krok po kroku

Klienci z Tarnowskich Gór, którzy zdecydują się na chip tuning swojego samochodu w naszym warsztacie, mogą mieć pewność najwyższej jakości usługi. Do każdego pojazdu podchodzimy w sposób indywidualny, testujemy stan silnika i całego układu na hamowania i dopiero wtedy decydujemy, jaka skala tuningu będzie najodpowiedniejsza. Efekty przeprowadzonych prac także sprawdzamy za pomocą odpowiedniej aparatury pomiarowej.

Zawsze dążymy do uzyskania jak najlepszych parametrów jezdnych, przy jednoczesnym zachowaniu właściwego poziomu bezpieczeństwa silnika. Zwiększony moment obrotowy, mniejsze zużycie paliwa oraz lepsze przyspieszenie, dadzą Ci znacznie większą przyjemność z jazdy i dodadzą pewności siebie na drodze. Nie rozglądaj się za nowym pojazdem, sprawdź, ile mocy jesteśmy w stanie wydobyć z tego, który obecnie posiadasz. Powierz go profesjonalistom z Grand Service, a poczujesz rzeczywistą różnicę.

19.04.2016