Elektromechanik samochodowy dla wymagających z Lublińca i okolic

Strona główna » Blog warsztatu samochodowego » Elektromechanik samochodowy dla wymagających z Lublińca i okolic

Elektromechanik samochodowy dla wymagających z Lublińca i okolic

Regularnie chodzisz do dentysty? Sprawdzasz jakość instalacji w domu? Dbasz o swojego psa, zabierając go na cykliczne wizyty weterynaryjne? Z samochodem powinieneś postępować tak samo, by służył Ci niezawodnie przez jak najdłuższy czas. Dla Klientów zamieszkujących Lubliniec i okolice mamy atrakcyjną ofertę wszechstronnej elektromechaniki samochodowej, wykonywanej przez profesjonalną kadrę, w nowocześnie wyposażonym warsztacie Grand Service.

Elektromechanik, który wie, co robi

Nasza ekipa to sprawdzeni fachowcy o gruntownej wiedzy mechanicznej, elektronicznej i produktowej. Za każdym z nich stoi szereg skutecznie wykonanych napraw oraz modyfikacji pojazdów.

Diagnostyka komputerowa samochodów z Lublińca i okolic nie ma przed nami żadnych tajemnic, naprawa sterowników silnika to codzienność, zaś rozkodowanie radia zajmuje zaledwie chwilę. Posiadamy sprzęt o najlepszych parametrach (z hamownią 4x4 włącznie), które pozwalają w szybki i bezpieczny sposób przeprowadzać zlecone działania.

Sprawdź, co potrafi nasz elektromechanik samochodowy

Zapewniamy pełną diagnostykę pojazdów oraz rzetelnie określamy zakres niezbędnych czynności naprawczych. W naszej ofercie znajdują się modyfikacje z zakresu rozkodowania kluczyka, naprawy i korekty licznika, usunięcie filtra cząstek stałych, czy immobilisera.

Z obszaru rozleglejszej elektromechaniki samochodowej, zapewniamy naprawy bieżące oraz generalne, serwis systemów wspomagania jazdy, czy też korekcję dawek w TDI. Ponadto, zajmujemy się profesjonalnym chip tuningiem, który pozwala na zwiększenie osiągów samochodu, obniżenie spalania oraz odczuwalnie lepsze wrażenia z jazdy.

Możesz odwiedzić nasz warsztat, by poznać szczegóły, bądź skontaktować się za pośrednictwem formularzy dostępnych na stronie internetowej. Oferujemy szybkie terminy realizacji zleceń oraz gwarancję na wykonane prace. Szanuj swój samochód, czas i pieniądze. Postaw na elektromechanika, który będzie w pełni rzetelny i wiarygodny.

25.04.2016