Dobry elektromechanik samochodowy z okolic Tarnowskich Gór

Strona główna » Blog warsztatu samochodowego » Dobry elektromechanik samochodowy z okolic Tarnowskich Gór

Dobry elektromechanik samochodowy z okolic Tarnowskich Gór

Sprawny samochód, który szybko, sprawnie i bezpiecznie dowiezie Cię wszędzie tam, gdzie potrzebujesz; to podstawowe narzędzie pracy wielu z nas i ułatwienie codziennego życia. Nawet nowe pojazdy wymagają okresowych przeglądów oraz różnorodnych prac konserwacyjnych.

Oferowana przez nas elektromechanika samochodowa posiada wyjątkowo szeroki zakres usług, które wykonywane są na najwyższym poziomie. Zapraszamy Klientów zamieszkujących Tarnowskie Góry, Częstochowę, Katowice i okolice oraz wszystkich tych, którzy cenią sobie profesjonalizm.

Elektromechanika samochodowa, czyli co?

W zakres szerokiego pojęcia elektromechaniki wchodzą wszelkie działania naprawcze oraz modyfikacje pojazdów, mające na celu polepszenie ich właściwości jezdnych, czy komfortu kierowcy i pasażera. Podstawą efektywnych napraw jest właściwa diagnoza, która pozwala skutecznie dotrzeć do źródła usterki.

Nasz warsztat posiada profesjonalną hamownię podwoziową (z opcją 4x4), która umożliwia zasymulowanie jazdy w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach – to zaś daje szansę na diagnostykę i ocenę wszelkich parametrów pracy pojazdu.

Dodatkowo, każdy elektromechanik, pracujący w naszym warsztacie, posiada szerokie doświadczenie oraz bogatą wiedzę techniczną, stale uzupełnianą na specjalistycznych szkoleniach branżowych.

Elektronika samochodowa – zakresu usług

Zapewniamy kompleksowe naprawy bieżące oraz te o charakterze generalnym, wymianę rozrządu i szeroko pojętą diagnostykę komputerową samochodu. Ponadto, w naszym warsztacie zajmujemy się naprawą systemów ESP, ABS, czy ASR, przeprowadzamy kodowanie kluczka i radia, naprawiamy, a także poddajemy korekcie liczniki, czy przeprowadzamy profesjonalny chip tuning. Obsługujemy również usuwanie filtrów cząstek stałych oraz immobiliserów.

Jesteśmy otwarci na wszelkie wyzwania, a zadowolenie i bezpieczeństwo Klientów z Tarnowskich Gór stawiamy na pierwszym miejscu. Znajdujące się na stronie internetowej firmy formularze pozwolą uzyskać informacje odnośnie do wyceny konkretnych napraw, a także najbliższego wolnego terminu.

26.04.2016