Profesjonalne instalacje gazowe w Tarnowskich Górach

Strona główna » Blog warsztatu samochodowego » Profesjonalne instalacje gazowe w Tarnowskich Górach

Profesjonalne instalacje gazowe w Tarnowskich Górach

Montaż instalacji gazowej to jedno z najpopularniejszych zleceń, wykonywanych w naszym serwisie. Od czasu, gdy LPG znalazło powszechne zastosowanie także w silnikach diesla, lista Klientów, decydujących się na tego typu rozwiązanie, stała się jeszcze dłuższa. Zapraszamy wszystkich chętnych z Tarnowskich Gór i okolic na w pełni profesjonalny, sprawnie przeprowadzony montaż instalacji LPG, który pozwoli zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy.

Dlaczego instalacje LPG są tak popularne?

Jeżeli porównasz koszty przejazdu 100 km swoim samochodem na fabrycznym napędzie z kosztami poruszania się na LPG, to zauważysz znaczącą dysproporcję. Ceny gazu są obecnie wyjątkowo niskie, więc jeżeli ktoś przejeżdża wiele kilometrów, to jest w stanie zaoszczędzić nawet kilkaset złotych co miesiąc.

Masz wątpliwości, jak wyliczenia te odniosą się do Twoich warunków? Zajrzyj na naszą stronę internetową i skorzystaj z symulatora opłacalności montażu instalacji gazowej. Pozwala on na wprowadzenie wielu zmiennych i oszacowanie realnych korzyści. Nie musisz obawiać się konieczności wygospodarowania miejsca na dodatkowy zbiornik. W naszym warsztacie zadbamy o to, by wkomponować go w jak najmniej uciążliwy sposób.

Profesjonalny montaż i kompleksowa obsługa serwisowa

W Grand Service możesz liczyć na w pełni profesjonalną obsługę: od analizy stanu pojazdu poczynając, przez dobór najodpowiedniejszej instalacji, po sprawny montaż i pełną diagnostykę sprawdzającą. Rekomendujemy instalacje gazowe STAG oraz BRC, ale w swojej ofercie posiadamy także systemy pochodzące od innych producentów.

Posiadamy fachowe zaplecze techniczne (z hamownią 4x4) oraz najnowocześniejsze systemy elektroniczne, pozwalające na konfigurację wprowadzonych zmian. Dodatkowo naprawiamy i regulujemy wszelkie typy instalacji LPG, a także zajmujemy się wymianą zbiorników, które straciły już homologację, czy montażem dodatkowych, pozwalających na zwiększenie zasięgu samochodu. Postaw na profesjonalny warsztat, a zamontowana instalacja LPG pozwoli zachować wnętrze silnika w należytej czystości i wydłuży żywotność oleju. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę internetową.

05.05.2016