Gdzie przeprowadzić usuwanie filtra DPF w okolicach Myszkowa

Strona główna » Blog warsztatu samochodowego » Gdzie przeprowadzić usuwanie filtra DPF w okolicach Myszkowa

Gdzie przeprowadzić usuwanie filtra DPF w okolicach Myszkowa

Poszukujesz rzetelnego serwisu samochodowego, który będzie posiadał w ofercie usuwanie filtra cząstek stałychZapraszamy do Grand Service. Doskonale wyposażone zaplecze techniczno-diagnostyczne, doświadczeni pracownicy oraz wysoka kultura pracy to atuty, które powodują, że jesteśmy liderami branży w rejonie Myszkowa i okolic.

Jak przebiega usuwanie filtra DPF?

Proces ten rozpoczyna się od diagnostyki. Jeżeli wnętrze filtra jest na tyle stopione, że nie nadaje się już do renowacji, zostaje ono usunięte (oryginalna obudowa pozostaje w układzie wydechowym). Parametry emisji spalin są wtedy konfigurowane w taki sposób, by zapewniały jak najmniejsze skażenie środowiska naturalnego (w takim celu ten filtr był założony). Podłączenie odpowiedniego sprzętu komputerowego do samochodu umożliwia właściwe ustawienie sterowników. Usuwanie filtrów DPF to zadanie, które warto zlecić profesjonalistom.

Dlaczego usuwać filtry cząstek stałych w Grand Service?

Usuwanie filtrów cząstek stałych wymaga posiadania odpowiedniego sprzętu, zapewniającego bezpieczeństwo komputera samochodowego. Wyposażenie naszego warsztatu obejmuje wyłącznie narzędzia pochodzące od renomowanych producentów. Dodatkowo dajemy gwarancję na wykonaną pracę i jesteśmy objęci ubezpieczeniem OC.

Jeżeli jesteś zainteresowany usługą, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego, bądź za pomocą formularza, znajdującego się na stronie internetowej serwisu. Po podaniu podstawowych parametrów pojazdu, będziesz w stanie uzyskać wycenę usunięcia filtra DPF oraz szacowany termin, kiedy możemy się podjąć tego zlecenia.

Koszt usługi dla Myszkowa uzależniony jest od kilku czynników, pośród których największe znaczenie mają: stopień trudności w odczycie sterownika, a także ilość pracy wymagana przy demontażu wkładu filtra.

Jeżeli zdecydujesz się dodatkowo na chipowanie auta, otrzymasz 10% rabat na całość wykonanych przez nas prac. Pozytywne opinie Klientów, którymi szczyci się nasz warsztat, stanowią jego najlepszą rekomendację.

10.05.2016