Dobry serwis koło Częstochowy – Grand Service

Strona główna » Blog warsztatu samochodowego » Dobry serwis koło Częstochowy – Grand Service

Dobry serwis koło Częstochowy – Grand Service

Mówiąc kompleksowo mamy na myśli wszystkie czynności i prace – począwszy od diagnostyki komputerowej, przez rozpoznanie awarii oraz jej przyczyny, aż po wykonanie wszystkich niezbędnych napraw mechanicznych oraz elektromechanicznych.

Grand Service – świetna oferta dla mieszkańców Częstochowy

Dobry serwis to pojęcie bardzo względne. Jednak jeśli zależy nam na jakości świadczonych usług i chcemy, by nasze auto służyło nam jak najdłużej, to w takiej sytuacji najlepszym wyborem będzie Grand Service, zaledwie 30km od Częstochowy. Doświadczeni specjaliści zarówno od mechaniki jak i elektromechaniki oferują usługi takie jak:

Po co zatem korzystać z rozwiązań połowicznych lub wątpliwej jakości, jeśli Grand Service może być warsztatem, który w pełni zaopiekuje się Twoim samochodem?

Znami zawsze po drodze

Jeśli Twój samochód nie jest w stanie dotrzeć do nas o własnych siłach, to nic straconego. Możemy przysłać po niego lawetę, która odbierze go z Częstochowy i przywiezie do Grand Service w bardzo korzystnej cenie. Na czas prowadzenia napraw proponujemy także wynajem samochodu zastępczego w cenie 30zł za dobę. Dzięki temu niezależnie od tego jak poważne naprawy będą do wykonania w Twoim pojeździe, zawsze pozostaniesz w pełni mobilny.

Swoją ofertę kierujemy także do właścicieli firm z Częstochowy, które poszukują sprawdzonego serwisu do obsługi swojej floty. Decydując się na usługi Grand Service mają Państwo gwarancję najlepszej ceny oraz pewność, że stan techniczny wszystkich pojazdów utrzymywany będzie na najwyższym poziomie. Zachęcamy zatem do kontaktu celem zapoznania się z naszymi usługami oraz otrzymania oferty dopasowanej do Państwa wymagań i możliwości.

Grand Service – z pasji do samochodów

Mawia się, że nie ma usterek, których nie da się naprawić, a są co najwyżej złe serwisy. Grand Service oferuje swoim klientom pełen wachlarz usług na najwyższym poziomie, a nasi specjaliści nie znają pojęcia „niemożliwe”. Dlatego właśnie warto do nas zajrzeć i podjechać nawet z Częstochowy. Warsztat samochodowy Grand Service to gwarancja fachowo wykonanych usług o czym najlepiej świadczą opinie naszych klientów, którzy zaufali nam i wracają by serwisować u nas swoje samochody.

22.06.2018