Grand Service - kim jesteśmy i co robimy?

Strona główna » O nas

Grand Service to nowoczesny warsztat samochodowy. Jesteśmy zespołem pasjonatów i profesjonalistów w dziedzinie motoryzacji. Świadczymy wysoko wyspecjalizowane usługi z zakresu:

  • montażu instalacji LPG,

  • chip tuningu,

  • elektromechaniki pojazdowej,

Nasi doświadczeni mechanicy korzystają z najlepszego sprzętu i oprogramowania, aby profesjonalnie zadbać o Twoje auto. Współpracujemy z markami, które są wysoko cenione w świecie motoryzacji, a wyposażenie naszego warsztatu należy do najnowocześniejszych.

Najlepsza diagnostyka i kalibracja dla LPG

Jako jeden z nielicznych warsztatów dysponujemy nowoczesną hamownią podwoziową 4x4. Pozwala ona na precyzyjną regulację instalacji gazowej LPG z uwzględnieniem współczynnika AFR. Hamownia gwarantuje najwyższą jakość kalibracji systemu gazowego.

Wiele warsztatów pomija etap ręcznego strojenia instalacji i poprzestaje na autokalibracji, która jest jedynie wstępnym ustawieniem parametrów pracy silnika. Do prawidłowej pracy silnika w warunkach drogowych konieczna jest dalsza regulacja sterowników. Kalibracja na drodze jest niebezpieczna i nie jest możliwe, aby w jej trakcie dokonać analizy spalin niezbędnej dla prawidłowego doboru mieszanki paliwowo-powietrznej.

W Grand Service do kalibracji LPG używamy hamowni podwoziowej, która umożliwia ustalenie dokładnego czasu wtrysku gazu, w zależności od prędkości obrotowej i obciążenia silnika. Dzięki temu osiągi jednostki pracującej na gazie są porównywalne z wynikami dla zasilania benzynowego.

Chip tuning, wersja PRO - tylko na hamowni podwoziowej

Zajmujemy się też profesjonalnie chip tuningiem, czyli modyfikacją sterowników silnika w celu podniesienia jego osiągów, którego wykonanie poprzedzamy badaniem auta na hamowni podwoziowej.

Producenci aut pozostawiają w wypuszczanych na rynek pojazdach pewną rezerwę mocy. Dzieje się tak z kilku przyczyn. Po pierwsze, jest to zabezpieczenie samochodu na wypadek niewłaściwej eksploatacji. Poza tym, producentom bardziej opłaca się stopniowo zwiększać moc silnika w kolejnych modelach niż od razu wypuścić na rynek auto o dużej mocy. Wreszcie, w krajach, gdzie cena samochodu jest uzależniona od mocy jego silnika, jest to procedura pozwalająca obniżyć cenę pojazdu.

Modyfikacja sterowników będzie zasadna i skuteczna tylko wtedy, gdy:

  • wykluczymy usterki samochodu,

  • dokonamy pomiaru diagnostycznego silnika,

  • sprawdzimy na hamowni, czy zmiany dokonane w sterowniku są optymalne dla samochodu.

Bez zebrania tych danych, do czego niezbędne jest stanowisko dynamometryczne, nie da się prawidłowo i bezpiecznie zachipować pojazdu.

W Grand Service dbamy o Twoje bezpieczeństwo, dlatego zanim rozpoczniemy tuningowanie auta poddajemy je gruntownemu badaniu na hamowni. Nad bezpieczeństwem i poprawnością całej procedury czuwa zespół doświadczonych tunerów, którzy dobiorą optymalne parametry pracy silnika po chip tuningu.

Nowoczesne zaplecze elektromechaniki pojazdowej

Nasz serwis dysponuje również profesjonalnym zapleczem technologicznym i kadrowym do napraw z zakresu elektromechaniki samochodowej. Elektronizacja nowoczesnych pojazdów samochodowych wymaga od mechaników szerokiej wiedzy diagnostycznej. Posiadamy specjalistyczną aparaturę kontrolno-pomiarową do diagnozy, a do lokalizacji niektórych trudno wykrywalnych usterek używamy stanowiska dynamometrycznego (hamowni podwoziowej).

Grand Service – dbałość o auto, dbałość o kierowcę

Grand Serwis to pewność niskich cen. Wszystkie części i podzespoły LPG kupujemy bezpośrednio u producentów i dystrybutorów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom przystępne ceny bez uszczerbku na jakości.

Gwarancja jakości – satysfakcja Klienta to nasz priorytet. Na montowane w naszym serwisie części i podzespoły udzielamy 2 letniej gwarancji bez limitu kilometrów. W trosce o najwyższy standard świadczonych usług nasza kadra stale poszerza swoje kompetencje poprzez specjalistyczne szkolenia.

Dbamy o komfort Klientów – na czas naprawy przygotowaliśmy dla Ciebie wygodną poczekalnię z darmową kawą, telewizją i Internetem. Dodatkowo, jeśli zostawiasz u nas auto, możesz wypożyczyć w Grand Service auto zastępcze za jedyne 50 zł/ dobę.

Jesteśmy godną zaufania firmą z wieloletnim stażem na rynku. Często zdarza się, że nowo powstałe warsztaty kończą swoją działalność równie nagle, jak ją zaczęły – zostawiając Klientów bez wsparcia. W Grand Service poważnie traktujemy kierowców. Korzystając z usług naszego warsztatu masz pewność, że nie zostaniesz sam z niesprawnie działającym autem – zapewnia Ci to nasz korzystny system gwarancyjny.

Zaufaj profesjonalistom i wybierz sprawdzone rozwiązania – wybierz Grand Service!