Profesjonalny chip tuning dla kierowców z Katowic

Strona główna » Blog warsztatu samochodowego » Profesjonalny chip tuning dla kierowców z Katowic

Profesjonalny chip tuning dla kierowców z Katowic

Chipowanie auta staje się coraz bardziej popularne, gdyż wśród kierowców wzrasta świadomość ukrytych możliwości, jakie tkwią w ich pojazdach. Zależy Ci na bezpiecznym i solidnym zwiększeniu mocy silnika? Postaw na sprawdzoną i profesjonalną ekipę, która oferuje najnowsze i najskuteczniejsze sposoby modyfikacji aut dla klientów z Katowic i z okolicznych miejscowości.

Co to jest chip tuning?

Większość nowoczesnych samochodów, pochodzących z seryjnej  produkcji, nie wykorzystuje w pełni możliwości swojego silnika. Zachowana „rezerwa” ma pozwolić na uwolnienie pozostałej mocy w innych, bardziej wymagających modelach oraz przy większym obciążeniu wyposażeniem np. w nowszych wersjach pojazdów. Jeżeli chciałbyś wydobyć ze swojej maszyny jeszcze więcej mocy, to masz możliwość skorzystania z usługi chipowania auta, która wydobędzie drzemiący w nim potencjał stosunkowo niewielkim nakładem pracy i finansów.

Jakie  korzyści daje chip tuning?

Profesjonalnie przeprowadzona procedura modyfikacji sterowników silnika auta wpływa na:

  • zwiększenie mocy silnika,
  • zwiększenie momentu obrotowego,
  • uzyskanie większych prędkości,
  • zmniejszenie zużycia paliwa,

Ponadto skuteczny chip tuning pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa użytkowania auta i gwarantuje nową jakość i satysfakcję z prowadzenia wozu. Odkryj, jak dużą radość z jazdy może oferować Twój samochód. Poznaj jego nowe oblicze, stosując odpowiedzialnie zwiększenie mocy silnika.

Dlaczego warto postawić na profesjonalny chip tuning?

Oferta rynkowa z zakresu chipowanie auta jest bardzo bogata, lecz w dużej części opiera się na ogłoszeniach domorosłych, nieodpowiedzialnie działających usługodawców, których umiejętności mogą doprowadzić jedynie do uszkodzenia silnika.

Jak tego uniknąć? Należy postawić na sprawdzony i odpowiedzialny warsztat. Nasze usługi opierają się na kompleksowej analizie stanu technicznego silnika. Chip tuning, przeprowadzony we właściwy sposób, zwiększy niewykorzystywane dotychczas w pełni moce silnika, ale w taki sposób, by nie powodować jego nadmiernego obciążenia, mogącego doprowadzić do awarii bądź zbyt szybkiego zużywania się podzespołów.

Proces zmian polega na modyfikacji oprogramowania sterującego centralki silnika. Zazwyczaj dokonywane jest to w postaci wprowadzenia modyfikacji w pamięci EEPROM bądź flash, rzadziej w pamięci mikrokontrolera. Wybór najodpowiedniejszego sposobu tuningu zależny jest od szeregu cech pojazdu i konkretnego efektu, jaki chcemy osiągnąć.

Dlaczego chip tuning u nas?

Oferujemy kompleksową analizę diagnostyczną na hamowni podwoziowej i precyzyjnie dopasowujemy zmianę oprogramowania, byś mógł uzyskać jeszcze lepsze parametry z jazdy. Dysponujemy doświadczoną oraz w pełni profesjonalną kadrą, która korzysta ze specjalistycznych urządzeń i  oprogramowania do chipowania aut.

Jeśli jesteś z Katowic bądź okolic - zapraszamy do Grand Service. Twój samochód uzyska tutaj kompleksową obsługę i parametry, o których dotychczas jedynie marzyłeś. Sprawdź naszą ofertę już dziś i skontaktuj się w celu omówienia szczegółów.

16.02.2016