Kampanie reklamowe Adwords

Strona główna » Współpraca » Kampanie reklamowe Adwords

Bardzo często w głowie osób, które chcą rozwinąć swoją działalność lub wejść na nowy rynek, pojawiają się pytania: Czy będę w stanie pozyskać nowych klientów? Czy poniesione wydatki na reklamę się zwrócą? Co, jeśli nie będę obsługiwał tylu klientów, ilu bym chciał? Na te wszystkie pytania potrafimy odpowiedzieć poprzez prowadzenie kampanii reklamowych Google AdWords. Jesteśmy w stanie pomóc warsztatom samochodowym w pozyskaniu nowych klientów w sposób nie budzący wątpliwości co do skuteczności naszych działań.

Być może sam już nieraz wydałeś sporo pieniędzy na kampanie reklamowe lub wynająłeś agencję marketingową - i sporo przepłaciłeś. Czy wiesz, że większość kampanii AdWords prowadzonych przez zewnętrzne firmy marketingowe jest rażąco nieskuteczna? Dzieje się tak, ponieważ ustawienia takich kampanii są nieoptymalne, a frazy kluczowe nieodpowiednio sprecyzowane. Słowa kluczowe dopasowywane są tak, aby uzyskać jak najwięcej kliknięć, a nie faktycznej konwersji - czyli telefonów do warsztatu i zamówień na konkretne usługi.

Agencje marketingowe obsługują jednocześnie setki podmiotów z różnych branż. Trudno więc spodziewać się po nich wystarczającej wiedzy potrzebnej do optymalnego ustawienia kampanii Google AdWords dla tak szerokiej branży, jaką jest motoryzacja. Ponadto warto wiedzieć, że agencja reklamowa pobiera procent od wartości kliknięć, więc jest bezpośrednio zainteresowana, aby było ich jak najwięcej. Często są to jednak kliknięcia nieprzynoszące żadnych korzyści klientowi.

Znając dobrze branżę, wiemy jakich haseł i fraz kluczowych używać, żeby przyciągnąć do Twojego warsztatu klienta, a nie osobę, która szuka w Internecie tylko informacji o danym podzespole czy części, bądź zamierza nabyć określony element, nie mając zamiaru jego naprawy. Ciebie jako właściciela warsztatu interesuje, ilu klientów pozyskałeś dzięki danej kampanii reklamowej, natomiast firmy marketingowe interesuje budżet przeznaczony na kampanię, od którego wielkości pobierają niemały procent! Posiadamy cel wspólny z Twoim – pozyskanie klienta na konkretną usługę. Nie daj się naciągać, współpracuj z odpowiednimi ludźmi, którzy znają się na rzeczy.

Jako jedyni na rynku pozyskujemy klientów dla naszych partnerów! Więcej informacji pod numerem telefonu: 606 319 874 lub 517 872 032.

Powrót