Szkolenia chiptuning

Strona główna » Współpraca » Szkolenia

Prowadzisz warsztat samochodowy i zależy Ci na tym, aby zdobywać kolejnych zadowolonych klientów? Niestety prawda jest taka, że dobre chęci nie wystarczą, ponieważ wymagania kierowców rosną wraz ze wzrostem poziomu nasycenia współczesnych aut zaawansowaną elektroniką, dlatego warto stale poszerzać swoje kwalifikacje. Pozwoli Ci to nie tylko na zwiększenie poziomu zadowolenia z Twoich usług, ale i zwiększy Twoje przychody. Nie czekaj i zapoznaj się z naszą ofertą szkoleniową.

Dla wszystkich zainteresowanych Grand Service przygotowało specjalny jednodniowy kurs programowania sterowników silnika ECU.

Dokładny plan szkolenia zawiera:

kurs chiptuningu w grandservice

  • wprowadzenie w tematykę sterowników silnika, opis stanowiska pracy oraz prezentacja niezbędnych narzędzi do rozpoczęcia w bezpieczny sposób pracy ze sterownikami,
  • opis rodzajów sterowników oraz pamięci w nich zawartych,
  • prezentacja urządzeń programujących firm Alientech oraz MagicMotorSport,
  • praktyczne zajęcia z zakresu programowania sterowników poprzez OBD oraz zajęcia warsztatowe "na stole" z użyciem prezentowanych urządzeń,
  • praca z ramą BDM,
  • diagnostyka filtra DPF, zaworu EGR
  • lutowanie elementów SMD.

Chip tuning – szkolenie, z którego warto skorzystać?

W Grand Service stawiamy nie tylko na teoretyczne podstawy, ale przede wszystkim praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy w pracy ze sterownikami. Zajęcia odbywają się na nowoczesnym sprzęcie, a całe szkolenie prowadzone jest przez doświadczonych pracowników, którzy na co dzień zajmują się dokonywaniem modyfikacji sterowników silnika. Będziesz mógł zapytać fachowców o wszystko, co Cię interesuje i jest dla Ciebie ważne. Zależy nam bowiem na tym, aby szkolenie było jak najbardziej wartościowe dla uczestników i przyniosło wymierne efekty.

Damy Ci solidne podstawy, dzięki którym zdecydowanie zwiększysz swoją wiedzę i będziesz gotowy do dalszego rozwijania swoich umiejętności z zakresu modyfikacji sterowników. Przełoży się to również na większą ilość klientów Twojego warsztatu, w którym będziesz mógł oferować jedne z najbardziej popularnych usług.

Jeśli zależy Ci na rozwoju i jesteś zainteresowany podnoszeniem kwalifikacji, to czekamy na Twoje zgłoszenie pod numerami telefonów: 

  • 606 319 874
  • 662 173 661‬
Powrót