Kontakt

Strona główna » Kontakt

GRAND SERVICE
Koziegłówki, ul. Myszkowska 21
42-350 Koziegłowy

tel/fax.: 34/3140004, 882010069
e-mail: biuro@grandservice.pl

Godziny otwarcia:
pon.-piąt.: 08:00 - 16:00
sob.: NIECZYNNE

Zapytanie ofertowe

W związku z planowanym ubieganiem się przez firmę Grand Service Marcin Kot dofinansowania projektu w ramach Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego, Działanie 3.2. Innowacje w MŚP prosimy o składanie ofert na autolawetę Renault Master w rocznikach 2014 - 2018.

Auto zastępcze? W Grand Service za jedyne 50 zł / dobę

Naszym Klientom dajemy możliwość niezwykle atrakcyjnego cenowo wypożyczenia samochodu zastępczego na czas pobytu auta w naszym warsztacie. Przy tak niskiej cenie nie musisz szukać w wypożyczalniach lub prosić znajomych - taniej i wygodniej nigdzie indziej nie znajdziesz.

Laweta? Firma Poltrans bezpiecznie odholuje Twoje auto do Grand Service

Jeżeli potrzebujesz transportu swego auta do naszego warsztatu, skorzystaj z oferty zaprzyjaźnionej z nami firmy Poltrans, która zajmuje się usługami pomocy drogowej - w tym holowaniem aut. Dzięki bliskiemu sąsiedztwu między Poltransem a Grand Service koszty Twojego holowania będą niższe niż w innym przypadku. Wystarczy, że zadzwonisz pod nr 516 185 739 i zamówisz lawetę, a Poltrans zapewni niedrogi, szybki i bezpieczny przewóz Twego samochodu do warsztatu. Dzwoniąc nie zapomnij powołać się na nas i powiedzieć, że numer telefonu znalazłeś na stronie Grand Service.

pomoc drogowa z grandservice

Wskazówki dojazdu

KATOWICE - GRAND SERVICE
Jedziemy trasą numer 1 od Katowic w kierunku Częstochowy; po przejechaniu ok. 16 km od Siewierza na skrzyżowaniu świetlnym w Koziegłowach skręcamy w prawo w trasę 789 (kier. Żarki).

PROSIMY NIE SKRĘCAĆ WE WCZEŚNIEJSZE ZJAZDY NA KOZIEGŁÓWKI I NA KOZIEGŁOWY TYLKO KONIECZNIE DOJECHAC DO JEDYNEGO SKRZYŻOWANIA ŚWIETLNEGO NA JEDYNCE W KOZIEGŁOWACH !

Następnie jedziemy droga główną przez rynek w Koziegłowach, dojeżdżamy do skrzyżowania, na którym można skręcić w lewo lub prawo. Skręcamy w prawo na Żarki, Myszków, Lelów. Jedziemy prosto ok. 1.8 km. Znajdujemy się po lewej stronie

CZĘSTOCHOWA - GRAND SERVICE
Jedziemy prosto od Częstochowy w kierunku Katowic trasą nr 1 (ok. 25km); na skrzyżowaniu świetlnym w Koziegłowach skręcamy w prawo w trasę 789 (kier. Żarki). Następnie jedziemy droga główną przez rynek w Koziegłowach, dojeżdżamy do skrzyżowania, na którym można skręcić w lewo lub prawo. Skręcamy w prawo na Żarki, Myszków, Lelów. Jedziemy prosto ok. 1.8 km. Znajdujemy się po lewej stronie.


ZAWIERCIE - GRAND SERVICE
Jadąc od Zawiercia kierujemy się na Myszków (trasa 791), potem na Koziegłowy przez Postęp (produkcja wody Jurajska). PROSIMY NIE SKRĘCAĆ WE WCZEŚNIEJSZY ZJAZD NA KOZIEGŁÓWKI TYLKO KONIECZNIE DOJECHAC DO SKRZYŻOWANIA W LGOCIE NADWARCIU, NA KTÓRYM MOŻNA SKRĘCIĆ W LEWO LUB W PRAWO. Skręcamy w lewo (trasa 789) na Koziegłowy. Nasz warsztat znajduje się w odległości ok. 5 km od powyższego skrzyżowania. Mieścimy się za Zakładem Rybnym SONA ok. 300 m po prawej stronie.

WOŹNIKI - GRAND SERVICE
Jadąc od Woźnik przecinamy trasę nr 1 na skrzyżowaniu świetlnym w Koziegłowach, a następnie jedziemy drogą główną przez rynek; dojeżdżamy do skrzyżowania, na którym można skręcić w lewo lub w prawo. Skręcamy w prawo na Żarki, Myszków, Lelów. Jedziemy prosto ok. 1.8 km. Znajdujemy się po lewej stronie.

ŻARKI - GRAND SERVICE
Jadąc z Żarek jedziemy prosto drogą nr 789 w kierunku Koziegłów ok. 13 km. Mieścimy się za Zakładem Rybnym SONA ok. 300 m po prawej stronie.