Chip tuning w Częstochowie – podrasuj swój wóz u specjalistów

Strona główna » Blog warsztatu samochodowego » Chip tuning w Częstochowie – podrasuj swój wóz u specjalistów

Chip tuning w Częstochowie – podrasuj swój wóz u specjalistów

Chciałbyś jeździć wydajniej, energiczniej i bezpieczniej? Chip tuning pozwoli Ci odkryć nowe możliwości, jakie drzemią w Twoim samochodzie. Prawidłowo i profesjonalnie przeprowadzone zwiększenie mocy silnika pozwoli uzyskać jeszcze większą radość z jazdy. Mieszkasz w Częstochowie bądź okolicach? Zapraszamy do Grand Service, gdzie oferujemy usługi na najwyższym poziomie.

Co daje chipowanie auta?

Silniki samochodowe, montowane w najpopularniejszych, seryjnych modelach aut, nie wykorzystują w pełni swoich możliwości. Producenci zachowują bowiem część drzemiącej w nich mocy z myślą o kolejnych modelach i mocniejszych wersjach. Nie musisz więc kupować nowego, lepszego, mocniejszego auta, by poczuć wyraźną poprawę dynamiki jazdy. Chip tuning odbywa się na poziomie wprowadzenia zmian w oprogramowaniu sterowania w taki sposób, by uwolnić te dodatkowe pokłady mocy. Jednakże zadanie to musi być wykonane profesjonalnie, by nie przeciążyć całego układu. Nasze serwis dysponuje bogatym wyposażeniem oraz  sprawdzoną kadrą z dużym doświadczeniem i wiedzą z zakresu chip tuningu.

Zwiększenie mocy silnika dla kierowców z Częstochowy

Chipowanie auta pozwala nie tylko uzyskać lepsze osiągi w zakresie prędkości i momentu obrotowego, ale umożliwia także redukcję spalania i zwiększenie bezpieczeństwa jazdy (poprzez rozszerzenie możliwości kontroli dynamiki). Aby osiągnąć jak najlepszą optymalizację parametrów silnika, konieczne jest wykonanie dokładnego pomiaru diagnostycznego na hamowni podwoziowej. Tylko wtedy masz pewność, iż chipowanie nie przeciąża silnika i jest bezpieczną opcją.

Chip tuning w Częstochowie – poszukując ofert z tego regionu, nie daj się nabrać na pseudoprofesjonalny tuning, który nie będzie przeprowadzony w sposób rzetelny i dopasowany indywidualnie do Twojego samochodu. Nasza oferta opiera się na kompetentnym oraz kompleksowym zwiększeniu mocy silnika.

Jak dbać o chipowane auto?

Aby móc korzystać z nowo uzyskanych koni mechanicznych, postaw na prawidłową eksploatację pojazdu. Regularnie wymieniaj olej i filtry, sprawdzaj stan części najszybciej zużywających się i tankuj na zaufanych stacjach. Ponadto ciesz się większą dynamiką jazdy, pozwól sobie na płynne przyspieszanie i poczuj moc, która dotychczas była dla Ciebie niedostępna.

Korzystając z usług Grand Service, zachowasz maksymalną trwałość silnika i wykorzystasz jego rezerwy, modyfikując jedynie oprogramowanie komputera sterującego silnikiem. Pozwól sobie na więcej, płacąc mniej. Jeśli jesteś z Częstochowy lub okolic - zadzwoń: 882-010-069 i umów się na chip tuning swego auta w naszym warsztacie.

16.02.2016