Instalacje gazowe dla kierowców z Częstochowy

Strona główna » Blog warsztatu samochodowego » Instalacje gazowe dla kierowców z Częstochowy

Instalacje gazowe dla kierowców z Częstochowy

Instalacje LPG są obecnie coraz lepiej dopracowane i oferują niezawodność na wysokim poziomie. O ich licznych zaletach nie trzeba nikogo przekonywać:

  • pozwalają znacząco obniżyć koszty eksploatacyjne samochodu (tanie tankowanie),
  • zapewniają wyższą lepkość oleju, co przekłada się na mniejsze zużycie silnika,
  • gaz jest spalany dokładniej niż inne paliwa,
  • instalacje LPG nadają się do stosowania we wszystkich typach silników benzynowych

Instalacje LPG – taniej nie znaczy gorzej

Pomimo, iż autogaz nadal bywa różnie postrzegany przez kierowców, to najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, stosowane przez wiodących producentów powodują, iż jest to godne zaufania rozwiązanie, które zapewni wysoką oszczędność kosztów paliwa bez negatywnego wpływu na jakość jazdy.

Montaż instalacji LPG przynosi liczne korzyści i nie wynikają one jedynie z ceny gazu. Paliwo to nie powoduje rozrzedzania oleju silnikowego, co przekłada się w sposób bezpośredni na żywotność silnika. Tłoki, zawory i ścianki głowicy będą więc znacznie wolniej zużywały się podczas jazdy. Jeżeli wybierzesz solidny i renomowany serwis, to możesz mieć pewność bezpieczeństwa oraz jakości montażu instalacji gazowej. Jeśli jesteś z Częstochowy zgłoś się do Grand Service, a uzyskasz kompleksowe wsparcie i doradztwo doświadczonych mechaników.

Najlepsze marki instalacji LPG

Postaw na sprawdzone rozwiązania, które z powodzeniem funkcjonują u tysięcy zadowolonych klientów. Instalacje gazowe BRC bądź STAG zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów z Częstochowy.

Instalacja rozpoczyna się zawsze od analizy i wyboru najbardziej dopasowanej opcji, która pozwoli wykorzystywać maksimum mocy pojazdu. Kolejnym etapem jest montaż części mechanicznych i zbiornika, a także umiejscowienie w wybranym miejscu układu wlewu paliwa oraz kontrolki w kabinie samochodu. Prawidłowo przeprowadzony montaż LPG powinien zakończyć się pełną diagnostyką, regulacją systemu oraz przeszkoleniem użytkownika ze sposobu korzystania.

Korzystając z oferty Grand Service uzyskasz 24-miesięczną gwarancję na instalację LPG oraz homologację, potwierdzającą jej zgodność z obowiązującymi przepisami prawa.  Nasz serwis specjalizuje się w montażu zaawansowanych technicznie systemów zasilania gazem do wszystkich typów silników benzynowych.

Chcesz się przekonać, czym jest prawdziwa oszczędność bez kompromisów? Oddaj swój samochód w zaufane ręce naszych doświadczonych mechaników z serwisu znajdującego się 30 km od Częstochowy.

16.02.2016