Chip tuning u profesjonalistów w Myszkowie

Strona główna » Blog warsztatu samochodowego » Chip tuning u profesjonalistów w Myszkowie

Chip tuning u profesjonalistów w Myszkowie

Przeprowadzany przez nasz warsztat chip tuning dla mieszkańców Myszkowa to w pełni profesjonalna, bezpieczna i trwała usługa, pozwalająca na odkrycie zupełnie nowych właściwości Twojego pojazdu. Posiadamy doskonale wyposażony warsztat, z hamownią i niezbędnym zaopatrzeniem elektronicznym oraz doświadczonych pracowników, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje i są zaangażowani w wykonywane zadania.

Dlaczego silnik nie ma pełnej mocy?

Większość samochodów, jeżdżących po naszych drogach, ma zainstalowane fabrycznie ograniczenia w zakresie wykorzystywania pełnej mocy zamontowanego silnika. Jest to zabieg, który producenci stosują z kilku powodów.

Po pierwsze, eksploatacja na niepełnym poziomie mocy jest bezpieczniejsza dla silnika – stwarza mniejsze prawdopodobieństwo uszkodzeń spowodowanych przeciążeniem, a po drugie, ten sam typ silnika może być stosowany w kilku modelach samochodów, co powoduje znaczne ograniczenie kosztów produkcyjnych.

A jak to się ma do komfortu jazdy? Zwiększenie mocy silnika to odczuwalnie lepsze warunki prowadzenia. Samochód staje się bardziej zwinny, szybciej przyspiesza, uzyskuje wyższy moment obrotowy i wykazuje mniejsze spalanie. Wszystko to ma diametralne znaczenie dla przyjemności z jazdy oraz bezpieczeństwa.

Na czym polega przeprowadzane u nas chipowanie auta?

Chip tuning to nic innego jak wprowadzenie zmian w oprogramowaniu sterowników, odpowiedzialnych za dobór parametrów pracy silnika. Przed wykonaniem modyfikacji, przeprowadzamy szczegółową analizę stanu technicznego silnika, korzystając między innymi z profesjonalnej hamowni. Uzyskane informacje mają ogromne znaczenie w prawidłowym doborze sposobu chip tuningu.

Wprowadzone zmiany są indywidualnie dopasowywane po to, by nie przeciążały układów, a jednocześnie umożliwiały uzyskanie zadowalających wrażeń z jazdy. Jeżeli mieszkasz w Myszkowie bądź okolicach, to koniecznie odwiedź nasz warsztat. Zapewniamy kompleksową obsługę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Sprawdź nas już dziś!

14.04.2016