Dobry elektromechanik samochodowy w Myszkowie od zaraz

Strona główna » Blog warsztatu samochodowego » Dobry elektromechanik samochodowy w Myszkowie od zaraz

Dobry elektromechanik samochodowy w Myszkowie od zaraz

Jeździsz od warsztatu do warsztatu? Masz już dość ciągłych napraw, które nie przynoszą satysfakcjonującego rezultatu? Poszukujesz solidnego i dobrze zorganizowanego elektromechanika, który zadba o Twoje cacko? Zapraszamy do Grand Service – z nami odkryjesz nowy poziom jakości obsługi.

Elektromechanik doceniony przez Klientów

Dobro i bezpieczeństwo Klientów stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego też tak wiele osób jest zadowolonych z naszych usług i wraca w przypadku pojawienia się konieczności wykonania kolejnych napraw, czy modyfikacji. Elastyczne i rzetelne podejście do realizowanych prac oraz szybkość przeprowadzania zleceń sprawia, że w zakresie opinii konsumenckich jesteśmy liderami w rejonie Myszkowa i okolic. Posiadamy rozległą wiedzę oraz obszerne zaplecze narzędziowe, by móc podejmować nawet najbardziej nietypowe i wymagające kreatywności zadania.

Elektromechanika samochodowa w pełnym tego słowa znaczeniu

Grand Service oferuje naprawy z zakresu bieżącego oraz remonty generalne. Każdorazowo przeprowadzana jest szczegółowa diagnostyka komputerowa samochodu, pozwalająca na ocenę stanu pojazdu i przyczyn jego ewentualnej niedyspozycji.

Przeprowadzamy naprawę sterowników silnika, systemów wspomagających kierowanie pojazdem, usuwamy zawory EGR, immobilisery, filtry DPF oraz wykonujemy naprawy i korekty liczników. Podejmiemy się także wymiany rozrządu, naprawy komputerów samochodowych, rozkodowania radia czy obsługi airbagów. Jesteśmy przygotowani do przeprowadzenia profesjonalnego chipowania auta oraz montujemy instalacje LPG.

Dlaczego właśnie w Grand Service?

Dysponujemy najnowocześniejszą aparaturą kontrolno-pomiarową. Każdy samochód poddajemy diagnostyce po naprawie, by sprawdzić efekty włożonej pracy. Na wykonane przez nas usługi Klient otrzymuje gwarancję. Jesteśmy w stanie przeprowadzić liczne modyfikacje i naprawy nawet najbardziej zaawansowanych technologicznie samochodów. Dzięki licznym szkoleniom z nowinek branżowych nasi mechanicy są na bieżąco z trendami i możliwościami, jakie daje nam współczesna elektromechanika samochodowa.

22.04.2016