Chip tuning – gdzie profesjonalnie zwiększyć moc silnika w okolicach Lublińca

Strona główna » Blog warsztatu samochodowego » Chip tuning – gdzie profesjonalnie zwiększyć moc silnika w okolicach Lublińca

Chip tuning – gdzie profesjonalnie zwiększyć moc silnika w okolicach Lublińca

Poszukujesz warsztatu, który będzie obsługiwany przez profesjonalistów, wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt? Szukasz wiarygodnego miejsca, gdzie można przeprowadzić chipowanie auta? Mieszkasz w Lublińcu bądź okolicach? Zapraszamy do Grand Service – tu  zrealizujemy Twoje motoryzacyjne marzenia w sposób szybki, sprawny i kompleksowy.

Zwiększenie mocy silnika

Chip tuning polega na zwiększeniu mocy silnika, by zyskać lepsze osiągi oraz bezpieczeństwo. Nowoczesne samochody posiadają sterowniki silnika, które odpowiedzialne są za zróżnicowanie jego pracy i dostosowanie do występujących warunków. Producenci nie uwalniają pełnej mocy silników w seryjnych pojazdach, chroniąc je tym samym przed nadmierną eksploatacją. Ogranicza to jednak możliwości jezdne, nie pozwala na uzyskanie maksymalnego momentu obrotowego oraz minimalnego spalania. Chip tuning ma więc za zadanie pozyskać moc drzemiącą w danym aucie i znacząco zwiększyć komfort jazdy.

Jak wygląda chipowanie auta?

Wprowadzimy zmiany w oprogramowaniu Twojego samochodu, po to byś mógł jeździć z jeszcze większą zwinnością oraz oszczędnością. W efekcie uzyskasz możliwość płynnego przyspieszania, której wartość podczas codziennej jazdy w Myszkowie i innych miejscowościach jest nieprzeceniona. Staramy się wprowadzać modyfikacje w taki sposób, by nie powodowały zbyt dużego obciążenia dla całego układu. Do każdego samochodu podchodzimy w sposób indywidualny. Posiadane przez nas narzędzia diagnostyczne, umożliwiają trafny dobór chip tuningu oraz realną ocenę skuteczności wprowadzonych rozwiązań.

Udzielamy gwarancji na prace, których się podejmujemy, dlatego postaw na sprawdzone usługi renomowanego warsztatu, który zapewni kompleksową opiekę na Twoim samochodem. Optymalizacja parametrów pojazdu pozwoli uzyskać odczuwalną poprawę warunków jazdy, co przełoży się bezpośrednio na radość kierowcy. Nie zwlekaj z podjęciem decyzji, zafunduj swojemu samochodowi (i sobie) wizytę u profesjonalistów. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie internetowej warsztatu.

15.04.2016