Instalacje gazowe godne zaufania w Lublińcu i okolicach

Strona główna » Blog warsztatu samochodowego » Instalacje gazowe godne zaufania w Lublińcu i okolicach

Instalacje gazowe godne zaufania w Lublińcu i okolicach

Liczne kontrowersje, jakie generuje spór o zasadność montażu instalacji gazowych, są powodowane niewiedzą na temat najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Tego typu modyfikacje stają się coraz doskonalsze. Instalacje gazowe BRC, czy STAG to liderzy w zakresie jakości i trwałości. Pozwalają one na zachowanie silnika w należytej kondycji, a nawet przedłużenie jego żywotności. Jak to możliwe?

Wartość dodana instalacji gazowej

Dobra instalacja LPG powoduje mniejsze rozrzedzanie oleju silnikowego, co przekłada się na lepszą ochronę poszczególnych elementów silnika. Olej nie zanieczyszcza się resztkami niespalonej benzyny, więc jego trwałość także jest odczuwalnie lepsza. Znacząca redukcja kosztów eksploatacji (cena gazu nadal jest bezkonkurencyjna) oraz możliwość montażu LPG w silnikach benzynowych i dieslach powodują wzrost zainteresowania Klientów. Wszystkich chętnych do założenia instalacji gazowej z Lublińca i okolic zapraszamy do naszego warsztatu.

Montaż instalacji LPG – na czym polega?

Montaż LPG obejmuje założenie zbiornika, podłączenie go do układu napędowego oraz zsynchronizowanie dla jak najpłynniejszej i najlepszej pracy całego pojazdu. Warsztat Grand Service posiada profesjonalną i doskonale wyszkoloną kadrę, która w sposób rzetelny i indywidualny podchodzi do każdego zlecenia.

Nowocześnie wyposażone zaplecze techniczne oraz rozległe doświadczenie pozwalają na podejmowanie się zróżnicowanych zleceń. Zapewniamy montaż kontrolki zużycia gazu w dogodnym dla kierowcy miejscu. Jesteśmy elastyczni w zakresie doboru lokalizacji wlewu paliwa, a ponadto zawsze służymy radą dotyczącą optymalizacji podejmowanych działań.

Korzyści z montażu instalacji gazowej mają charakter nie tylko ekonomiczny, ale także ekologiczny. Małe wahania w zakresie cen gazu oraz jego powszechna dostępność to atuty, które przemawiają za tym wyborem. Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy pojawiające się wątpliwości.

04.05.2016